KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12767558
nr 1276 7558
Oidentifierad konstnär. Landsväg med hus. Signerad R Segal. Olja på duk, 51x80 cm
Kondition: skadad duk
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
måndag 23 september 2019
kl 19:12:44
100 kr
250 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr